Hostel në foto

extérieur avec logo stars of sunrise entrée stars of sunrise entrée
jardin stars of sunrise cuisine  2019 05 19 ptit dej (1)
stars of sunrise bar salle de bain (2) (Copier) 2019 04 16 chambre (6)
2019 04 16 chambre (3)  dortoit rideaux (Copier) tente

 

Facilitatet

Wi-fi falas, DVD blue-ray,

Lavatrice, Tharese Flokesh, Hekur rrobash

Kompjuter në qasje të lirë, printer

Shtrat i kuzhinës, qese për fjetje

Oborr, Bar-Kafe, zgare, bicikleta

Cmimet

Ne cmim perfshihet: mengjesi, tualete te perbashketa, kuzhine e perbashket.

Darka dhe vakte te tjera lehta mund te porositen.

Liri ofrohet. Peshqir nuk është dhënë (e mundshme me pagesë shtesë, 1€).

Pa pagesë për fëmijët nën 3 vjeç. 10% nën 12 vjet.

Lloji I akomodimit Cmimi per nate në Euro     Cmimi per nate në Lek
Dhome e perbashket (krevat tek 0.9m x 2m) 11 € / krevati 1400 lek / krevati

Dhome me ballkon për 4 persona

(krevat dopjo 1.4m*1.9m + 2 krevat marinari 0.9m*2m) 

45 € / dhoma 5600 lek / dhoma

Dhome me ballkon për 3 persona

(krevat dopjo 1.4m*1.9m + 2 krevat marinari 0.9m*2m) 

40 € / dhoma 5000 lek / dhoma

Dhome dopjo me ballkon per 2 persona

(krevat dopjo 1.4m x 1.9m)

30 € / dhoma 3800 lek / dhoma

Dhome të vetme për 1 person "Harry Potter"

(krevat tek 0.85m*1.9m, sobe me gaz, furre, lavaman, tavoline, depo)

15 € / dhoma 1850 lek / dhoma
Tende ose furgon kampingu * 5 € / personi 600 lek / personi

* Tendat mund t’jua mundesojme ne, mengjesi I perfshire si dhe mund te frekuentoni zonat e perbashketa. Per me pak sherbime (per shembull pa perfshire mengjesin) mund t’ju japim nje cmim tjeter. 

 

Jeni te lutur te paguani me Lek ose Euro, pasi nuk marrim pagesa me karte. Bankomati me I afert eshte 2 minuta ne kembe nga hosteli. Një depozitë për kyç do të kërkohet pas mbërritjes (5 € ose ID). 

Informata të dobishme

Check-in: 14:00

Check-out: 11:00

Mëngjesi: de 7:30 à 10:30

Produktet lokale dhe organike janë në shitje në hostel.

Bar me pije dhe ushqime të bëra vetë.

Gjuhë të folura: frëngjisht, anglisht, spanjisht

Parkim shtëpie të mundshme në varësi të disponibilitetit. Pyete kur ke librin.
Parking në rrugë të jetë e mundur dhe falas.

Kafshët janë të mirëpritur vetëm jashtë.